Sponzoring - pomoc

Velmi mě těší tvůj zájem o sponzoring Pivních slavností. Řadu let byla akce prodělečná, až minulý ročník se podařil udělat téměř "šul-nul". Jsem velmi rád, že se situace zásadně lepší a slavnosti se staly hojně navštěvovanou, tradiční, prázdninovou akcí.  Je tu ovšem pár věcí, kde náklady stále rostou. Např. nechci kupovat běžná piva. Proto dovážím pokaždé piva nová, z různých minipivovarů a samotná doprava sudů na slavnosti a zpět se prodražuje. Zdražení je taktéž u jídla, kde se znatelně projevuje rostoucí hlad našich dětí.

Pokud tedy máš chuť pomoct, můžeš takto:

  • odvést prázdné Keg sudy zpět do minipivovarů
  • donést ceny do tomboly (cokoli, co udělá výhercům radost)
  • válí se ti doma Jagermeister, Becherovka - přines prosím, a uděláš řadě lidí krásný večer (velký nedostatek tohoto je hlavně při nedělním "úklidu")
  • malý finanční příspěvek

Je ovšem spousta věcí, které skvěle fungují díky ochotě lidí bez nároku na jakoukoli odměnu. Děkuji Tomovi Bobálovi za uvaření tradičně skvělého guláše, Gurdovi za vynikající grilované specielity, maminkám za upečení sladkého a Jirkovi za zakoupení vždy čerstvého chleba Javor. Velký dík patří také Jarkovi Uncajtovi za každoroční zpestření programu koňmi, Michalovi a Petrovi za domluvení půjčení stanu, švagrům a Rudovi za posečení okolních zahrad, kapele 4FO3 band, Magdě a Tomovi Černochovi za letadlo, Ríšovi za skákací hrad, Krušpánkovi za grafickou a morální podporu a nemůžu zapomenout na tatu, který neúnavně zútulňuje prostor kolem chatky.

Vy už vlastně sponzoři jste, a za to Vám všem moc děkuji.